Jestem psychologiem, psychoterapeutą specjalizującym się w psychoterapii indywidualnej dorosłych. Gabinet psychologiczny - ul. Polna 3a/25, Warszawa (Mokotów/ Śródmieście).
Psycholog, psychoterapeuta Warszawa - Mokotów, Śródmieście | Katarzyna Stefaniak

Pomoc psychologiczna Mokotów – Warszawa

Często czujesz się zagubiony, a narzucone tempo sprawia, że nadmiar obowiązków Cię przytłacza? Na domiar złego nigdzie nie możesz znaleźć zrozumienia? Wszystko to powoduje, że Twoje zdrowie psychiczne się pogarsza. Jak sobie z tym poradzić? Skorzystaj z pomocy psychologicznej! Doświadczony psycholog pomoże zrozumieć siebie i odnaleźć nowe sposoby radzenia sobie z trudnościami. Psychoterapia psychodynamiczna stosowana przez Katarzynę Stefaniak, będącą psychoterapeutą w Warszawie to nurt, który pozwala na dotarcie do źródła problemu, czyli naszych uczuć, motywacji oraz przekonań, których często nawet nie jesteśmy świadomi. Psychoterapia indywidualna pomoże Ci znów cieszyć się życiem. Nie zwlekaj, zadzwoń już teraz!

Zadzwoń: 500 831 957

Pomoc psychologiczna Warszawa – psycholog, psychoterapeuta Katarzyna Stefaniak – psychoterapia indywidualna dla dorosłych – psychoterapia psychodynamiczna